Bibi z dálnice

Bibi z dálnice

„KDE TO JSEM ⁉️ CO TADY DĚLÁM, VŮBEC TO TU NEZNÁM.🙀 STRAŠNĚ MOC SE BOJÍM, ALE PŘESTO TADY SEDÍM. SEDÍM A ČEKÁM. ANI NEVÍM NA CO NEBO NA KOHO. 😿 NIC SI NEPAMATUJI, JEN RÁNU A BOLEST. 😿😿 BOLÍ MĚ ČUMÁČEK A TAKY OCÁSEK, ALE SEDÍM DÁL. SEDÍM A KOUKÁM DO DÁLKY.

CO MÁM DĚLAT❓JE TU NĚJAKÝ PÁN A DÍVÁ SE NA MĚ. BOJÍM SE, STRAŠNĚ MOC. A MÁM HLAD. 😿😿 OBJEVILO SE TADY NĚCO HRANATÉHO, DRÁTĚNÉHO. A VONÍ ODTUD JÍDLO. 🥫😺 CO TEĎ❓ MÁM TAM JÍT, NEMÁM TAM JÍT❓ HLAD JE VELIKÝ A TA VŮNĚ NEODOLATELNÁ.

JDU NA TO…“

Kde se vzala Bibi

Černobílá kočička se z ničeho nic objevila u jednoho motorestu na dálnici. Podařilo se jí odchytit a po prvotním rychlém ošetření nálezcem na veterině putovala k nám. Zatím se tváří nekontaktně, syčí a bojí se. Ale ty její oči… Je v nich něco zvláštního, krásného. Mám pocit, že se rozhoduje – věřit člověku nebo nevěřit? Uvidíme, dáme jí čas. Na novou etapu života dostala jméno Bibi. Potřebuje se uklidnit a nabrat sílu.

Bibi druhý den u nás

Bibi je stále hodně bojácná. Většinu času tráví schovaná v boudičce. Od pátečního večera, kdy přijela, vůbec nechtěla jít na záchodek. Naštěstí dnes se konečně zadařilo. Pohladit se dá jen u jídla, i když ne pokaždé. Ale i to je úspěch. Bude to chtít prostě čas.

Bibinku čeká operace

Kočička objevená u motorestu na dálnici dělá pokroky. Ještě občas zasyčí, sama k člověku také ještě nepřijde, ale je to na dobré cestě. Zranění kolem čumáčku se hojí, pacička se velmi pomalu zlepšuje, ale ocásek vypadá na amputaci. Zatím dostává antibiotika a léky na bolest.

Bibi po operaci

Bibinka zvládla operaci ocásku. Nyní je v rekonvalescenci v dočasné péči, kde si užívá rozmazlování dočasné tety. Držte jí palce, ať se ocásek dobře a rychle hojí, a ať má Bibinka pořád takovou chuť k jídlu.

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *