Vážíme si, že pomáháte kočičkám v nouzi. S vámi na to nejsme sami. Děkujeme.

Jakým způsobem můžete pomoci kočičkám?

1. Dejte domov kočičce z nabídky

To úplně nejvíc, co můžete udělat, je dát domov některé z opuštěných kočiček. Podívejte se, které kočičky aktuálně hledají domov. Podmínkou adopce je adopční smlouva a zajištění bezpečného a milujícího domova pro kočičku.

Nemůžete-li poskytnout domov, můžete konkrétní kočičku adoptovat na dálku pomocí virtuální adopce.

2. Finančním příspěvkem na účet

Jakýkoli příspěvek pomůže naplnit chlupatá bříška našich svěřenců. Výdaje za veterinární ošetření našich marodů nejsou zrovna malé, ale jsou nezbytné. Bez vaší podpory bychom nemohli zachraňovat kočičí životy.

Transparentní účet: 2902358238 / 2010

3. Materiálním darem

Máte nevyužité jídlo pro kočičky, stelivo nebo další potřeby? Můžete je kočičkám v naší péči darovat. Stačí napsat SMS na číslo 733 178 614 nebo e-mail na zelenakockam@seznam.cz a my vám sdělíme adresu, kam případný dar zaslat, včetně vřelých a upředených poděkování.

4. Zakoupením předmětů

Každoročně si můžete zakoupit kalendář vytvořený z fotografií kočiček z naší péče. Veškeré vybrané peníze jdou opět na účet pro pomoc kočičkám.

5. Kastrujte a šiřte osvětu

Pomozte snížit stále vysoké počty trpících nechtěných koťat tím, že budete své kočky kastrovat. Šiřte osvětu o nutnosti kastrace i mezi svými přáteli a známými.

6. Řekněte o nás svým známým

Šiřte povědomí o našem spolku. Když nás bude víc, nezabrání nám pomáhati nic. S každou další podporou můžeme zachránit o kočičí život víc.